Licensed to Asbury College        HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 10/16/2010 08:15 PM
                  Christian College Invitational - 10/15/2010                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Asbury College-KY  'A'                                 NT    1:46.68  
  2 Gardner-Webb University-NC  'A'                        NT    1:46.81  
  3 Asbury College-KY  'B'                                 NT    1:46.82  
  4 Gardner-Webb University-NC  'D'                        NT    1:48.11  
  5 Gardner-Webb University-NC  'C'                        NT    1:48.59  
  6 Gardner-Webb University-NC  'B'                        NT    1:51.38  
  7 Malone University-OH  'A'                              NT    1:58.44  
  8 Malone University-OH  'B'                              NT    2:02.94  
 
Event 3  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kempf, Faith A            18 G-WU-NC                   NT    4:42.96  
  2 Bellows, Kiah A           20 G-WU-NC                   NT    4:52.86  
  3 Ray, Ranay C              20 ASB-KY                    NT    4:53.65  
  4 Palacio, Michelle A       20 G-WU-NC                   NT    4:54.07  
  5 Roka, Lyndsey E           20 G-WU-NC                   NT    4:59.25  
  6 Johns, Elizabeth D        19 ASB-KY                    NT    5:00.33  
  7 Landry, Rebecca C         17 ASB-KY                    NT    5:04.29  
  8 Duncan, Emily                Malone-OH                 NT    5:19.88  
  9 Abegg, Kylie E            19 ASB-KY                    NT    5:49.72  
 
Event 4  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowman, Daniel M          18 ASB-KY                    NT    4:13.89  
  2 Nuss, Tyler J             19 G-WU-NC                   NT    4:18.25  
  3 Meyers, Cody C            18 G-WU-NC                   NT    4:26.35  
  4 Ehrenheim, Trevor L       20 ASB-KY                    NT    4:30.73  
  5 Roka, Michael R           21 G-WU-NC                   NT    4:42.50  
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ketterer, Lizzy M         21 G-WU-NC                   NT    1:58.60  
  2 Charter, Elizabeth A      20 G-WU-NC                   NT    2:00.09  
  3 Ritter, Sarah J           18 ASB-KY                    NT    2:00.62  
  4 VanHalsema, Liz C         19 G-WU-NC                   NT    2:02.24  
  5 Voelkert, Jenna B         21 G-WU-NC                   NT    2:02.33  
  6 Hubach, Allie J           21 ASB-KY                    NT    2:02.54  
  7 Steadman, Sarah C         21 G-WU-NC                   NT    2:03.41  
  8 Leonard, Hillary G        21 G-WU-NC                   NT    2:05.39  
  9 Thomas, Cali M            18 ASB-KY                    NT    2:05.92  
 10 Buchanan, Rachel A        19 ASB-KY                          2:08.46  
 11 Perry, Chelsea               Malone-OH                 NT    2:09.44  
 12 Groves, Serena               Malone-OH                 NT    2:11.34  
 13 Klein, Ruth C             19 ASB-KY                    NT    2:13.84  
 14 Wagner, Michelle             Malone-OH                 NT    2:14.55  
 15 Robey, Ashley                Malone-OH                 NT    2:26.00  
 -- LeMay, Courtney P         20 ASB-KY                    NT   X2:00.97  
 -- Hermeston, Meredith E     20 G-WU-NC                   NT   X2:03.00  
 -- Michal, Kristen N         19 G-WU-NC                   NT   X2:04.07  
 -- Pfoff, Lindsey M          21 ASB-KY                    NT   X2:20.08  
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hood, Matt R              21 ASB-KY                          1:45.77  
  2 Hughes, DJ J              20 G-WU-NC                   NT    1:46.46  
  3 Wilson, Sam R             18 G-WU-NC                   NT    1:49.24  
  4 Oyer, Malachi W           21 ASB-KY                    NT    1:52.15  
  5 Runtas, Nathan A          20 ASB-KY                          1:52.62  
  6 Anderson, Matthew D       19 G-WU-NC                   NT    1:52.79  
  7 Hickey, Cole C            19 G-WU-NC                   NT    1:52.89  
  8 Leonard, Phil A           19 G-WU-NC                   NT    1:53.07  
  9 Gore, Derek A             20 G-WU-NC                   NT    1:53.32  
 10 Canada, Andrew A          22 ASB-KY                    NT    1:58.38  
 11 Martin, Jesse                Malone-OH                 NT    2:04.90  
 12 Crouse, Jordan S          21 ASB-KY                    NT    2:06.55  
 -- Brutus, Casey L           21 G-WU-NC                   NT   X1:56.81  
 -- Payne, Will M             19 G-WU-NC                   NT   X1:56.93  
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryant, Tory V            21 G-WU-NC                   NT    1:00.30  
  2 Duncan, Katie A           18 ASB-KY                    NT    1:02.00  
  3 Caulkins, Ava N           20 G-WU-NC                   NT    1:02.62  
  4 Albright, Taryn H         17 ASB-KY                          1:02.99  
  5 Black, Emily L            18 G-WU-NC                   NT    1:04.04  
  6 Zachensky, Kim A          19 G-WU-NC                   NT    1:04.94  
  7 Wild, Stephanie M         19 G-WU-NC                   NT    1:05.52  
  8 Peterson, Mary L          21 ASB-KY                    NT    1:06.82  
  9 Groves, Serena               Malone-OH                 NT    1:08.48  
 10 Radnich, Katherine           Malone-OH                 NT    1:10.50  
 11 Farkas, Kimberly             Malone-OH                 NT    1:14.96  
 12 Kennedy, Catherine           Malone-OH                 NT    1:19.41  
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caudill, Steven J         21 G-WU-NC                   NT      53.97  
  2 Woods, Sam C              20 G-WU-NC                   NT      54.84  
  3 Armstrong, Pat R          18 ASB-KY                            55.28  
  4 Musco, Chris J            20 G-WU-NC                   NT      57.14  
  5 Lipka, Chris S            21 ASB-KY                            57.97  
  6 Leonard, Matthew C        22 G-WU-NC                   NT      58.10  
  7 Partin, George P          22 G-WU-NC                   NT      58.12  
  8 Decker, Tyler A           19 ASB-KY                    NT    1:01.03  
  9 Turner, Mitch R           19 G-WU-NC                   NT    1:01.20  
 10 McArdle, Collin              Malone-OH                 NT    1:01.32  
 11 Neal, Christopher            Malone-OH                 NT    1:05.93  
 12 Engel, Philip                Malone-OH                 NT    1:08.43  
 -- Kempf, John S             19 G-WU-NC                   NT   X1:00.11  
 -- Vickers, Clay W           20 G-WU-NC                   NT   X1:01.50  
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shelley, Sam M            18 G-WU-NC                   NT    1:08.49  
  2 Stokes, Sarah A           21 G-WU-NC                   NT    1:11.13  
  3 Meadows, Larissa J        19 ASB-KY                          1:11.99  
  4 Voelkert, Jenna B         21 G-WU-NC                   NT    1:13.75  
  5 Hill, April N             20 ASB-KY                          1:14.62  
  6 Fisher, Hillary C         18 ASB-KY                    NT    1:14.94  
  7 Parsons, Amber E          18 ASB-KY                          1:17.03  
  8 Jones, Taylor N           19 G-WU-NC                   NT    1:17.05  
  9 Huffman, Lora                Malone-OH                 NT    1:22.25  
 10 Lawless, Kara E           21 ASB-KY                          1:22.84  
 11 Robey, Ashley                Malone-OH                 NT    1:28.96  
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denmark, Jordan D         19 G-WU-NC                   NT      59.57  
  2 Burchins, Collin C        20 G-WU-NC                   NT    1:00.02  
  3 Ellwanger, Drew T         21 G-WU-NC                   NT    1:03.15  
  4 Simpson, Saxon M          21 G-WU-NC                   NT    1:05.88  
  5 Wingert, Andrew D         19 ASB-KY                    NT    1:06.60  
  6 Oyer, Malachi W           21 ASB-KY                    NT    1:07.26  
  7 Losekamp, Alex M          22 ASB-KY                          1:07.80  
  8 Flener, Ian F             21 ASB-KY                          1:10.29  
  9 Martin, Jesse                Malone-OH                 NT    1:16.71  
 10 Sjoberg, Erik                Malone-OH                 NT    1:22.73  
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kempf, Faith A            18 G-WU-NC                   NT    2:12.70  
  2 Roka, Lyndsey E           20 G-WU-NC                   NT    2:15.14  
  3 Martin, Larissa E         20 ASB-KY                          2:16.91  
  4 Grayson, Kristina M       18 G-WU-NC                   NT    2:18.66  
  5 Landry, Rebecca C         17 ASB-KY                    NT    2:28.44  
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowman, Daniel M          18 ASB-KY                    NT    1:57.18  
  2 Meyers, Cody C            18 G-WU-NC                   NT    2:02.99  
  3 Nuss, Tyler J             19 G-WU-NC                   NT    2:04.60  
  4 Anderson, Matthew D       19 G-WU-NC                   NT    2:09.76  
  5 Roka, Michael R           21 G-WU-NC                   NT    2:11.39  
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Springer, Anna K          19 G-WU-NC                   NT      25.37  
  2 Hubach, Allie J           21 ASB-KY                            25.55  
  3 Duncan, Katie A           18 ASB-KY                    NT      25.72  
  4 Worsham, Ellen C          20 ASB-KY                            25.94  
  5 Zachensky, Kim A          19 G-WU-NC                   NT      25.95  
  6 Wild, Stephanie M         19 G-WU-NC                   NT      26.87  
  7 LeMay, Courtney P         20 ASB-KY                            27.42  
  8 Meadows, Larissa J        19 ASB-KY                            27.63  
  9 Wagner, Michelle             Malone-OH                 NT      27.93  
 10 Hill, April N             20 ASB-KY                    NT      28.66  
 11 Bleymaier, Brianna A      23 G-WU-NC                   NT      29.04  
 12 Perkins, Jacklyn             Malone-OH                 NT      29.61  
 13 Robey, Ashley                Malone-OH                 NT      29.63  
 14 Radnich, Katherine           Malone-OH                 NT      30.71  
 15 Kennedy, Catherine           Malone-OH                 NT      31.23  
 16 Simon, Nicole                Malone-OH                 NT      32.18  
 17 Witte, Alexandra             Malone-OH                 NT      36.31  
 -- Pfoff, Lindsey M          21 ASB-KY                    NT     X28.50  
 -- Parsons, Amber E          18 ASB-KY                    NT     X30.07  
 -- Bolton, Allee L           18 ASB-KY                    NT     X38.91  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hood, Matt R              21 ASB-KY                            21.94  
  2 Partin, George P          22 G-WU-NC                   NT      22.08  
  3 Koenig, Kevin W           19 G-WU-NC                   NT      22.21  
  4 Ellwanger, Drew T         21 G-WU-NC                   NT      22.96  
  5 Burchins, Collin C        20 G-WU-NC                   NT      23.05  
  6 Vickers, Clay W           20 G-WU-NC                   NT      23.09  
  7 Decker, Tyler A           19 ASB-KY                            23.33  
  8 Turner, Mitch R           19 G-WU-NC                   NT      23.55  
  9 Keeler, Brian P           18 ASB-KY                    NT      23.76  
 10 Armstrong, Pat R          18 ASB-KY                    NT      24.01  
 11 Flener, Ian F             21 ASB-KY                    NT      25.12  
 12 McArdle, Collin              Malone-OH                 NT      25.40  
 13 Neal, Christopher            Malone-OH                 NT      26.63  
 14 Sjoberg, Erik                Malone-OH                 NT      30.00  
 -- Kempf, John S             19 G-WU-NC                   NT     X24.39  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, Sarah J           18 ASB-KY                    NT      54.98  
  2 Ketterer, Lizzy M         21 G-WU-NC                   NT      55.18  
  3 Hubach, Allie J           21 ASB-KY                            55.85  
  4 Steadman, Sarah C         21 G-WU-NC                   NT      55.93  
  5 VanHalsema, Liz C         19 G-WU-NC                   NT      55.94  
  6 Worsham, Ellen C          20 ASB-KY                            56.14  
  7 Voelkert, Jenna B         21 G-WU-NC                   NT      56.86  
  8 Shelley, Sam M            18 G-WU-NC                   NT      56.98  
  9 Marion, Amy N             21 ASB-KY                    NT      57.23  
 10 Leonard, Hillary G        21 G-WU-NC                   NT      58.76  
 11 Thomas, Cali M            18 ASB-KY                    NT    1:00.16  
 12 Huffman, Lora                Malone-OH                 NT    1:05.52  
 13 Perkins, Jacklyn             Malone-OH                 NT    1:07.27  
 14 Kennedy, Catherine           Malone-OH                 NT    1:09.14  
 15 Simon, Nicole                Malone-OH                 NT    1:11.10  
 -- Michal, Kristen N         19 G-WU-NC                   NT   X1:00.50  
 -- Klein, Ruth C             19 ASB-KY                    NT   X1:01.52  
 -- LeMay, Courtney P         20 ASB-KY                         X1:02.52  
 -- Abegg, Kylie E            19 ASB-KY                    NT   X1:05.95  
 -- Lawless, Kara E           21 ASB-KY                    NT   X1:06.82  
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Partin, George P          22 G-WU-NC                   NT      47.61  
  2 Hood, Matt R              21 ASB-KY                            47.87  
  3 Runtas, Nathan A          20 ASB-KY                            49.98  
  4 Koenig, Kevin W           19 G-WU-NC                   NT      50.52  
  5 Caudill, Steven J         21 G-WU-NC                   NT      50.62  
  6 Hickey, Cole C            19 G-WU-NC                   NT      51.31  
  7 Wilson, Sam R             18 G-WU-NC                   NT      51.54  
  8 Payne, Will M             19 G-WU-NC                   NT      51.74  
  9 Decker, Tyler A           19 ASB-KY                            52.10  
 10 Keeler, Brian P           18 ASB-KY                    NT      53.73  
 11 Losekamp, Alex M          22 ASB-KY                    NT      54.76  
 12 Crouse, Jordan S          21 ASB-KY                    NT      57.42  
 13 Engel, Philip                Malone-OH                 NT    1:02.49  
 -- Leonard, Phil A           19 G-WU-NC                   NT     X51.03  
 -- Vickers, Clay W           20 G-WU-NC                   NT     X51.53  
 -- Canada, Andrew A          22 ASB-KY                    NT     X53.67  
 
Event 19  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duncan, Katie A           18 ASB-KY                    NT    2:13.15  
  2 Black, Emily L            18 G-WU-NC                   NT    2:14.37  
  3 Ray, Ranay C              20 ASB-KY                    NT    2:16.34  
  4 Wild, Stephanie M         19 G-WU-NC                   NT    2:22.41  
  5 Peterson, Mary L          21 ASB-KY                          2:22.83  
  6 Groves, Serena               Malone-OH                 NT    2:27.94  
  7 Radnich, Katherine           Malone-OH                 NT    2:36.88  
  8 Farkas, Kimberly             Malone-OH                 NT    2:41.60  
 
Event 20  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denmark, Jordan D         19 G-WU-NC                   NT    1:56.29  
  2 Ehrenheim, Trevor L       20 ASB-KY                          1:59.60  
  3 Gore, Derek A             20 G-WU-NC                   NT    2:02.81  
  4 Armstrong, Pat R          18 ASB-KY                          2:03.43  
  5 Meyers, Cody C            18 G-WU-NC                   NT    2:07.42  
  6 Leonard, Matthew C        22 G-WU-NC                   NT    2:08.54  
  7 Kempf, John S             19 G-WU-NC                   NT    2:14.64  
  8 McArdle, Collin              Malone-OH                 NT    2:18.46  
  9 Neal, Christopher            Malone-OH                 NT    2:29.02  
 
Event 21  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caulkins, Ava N           20 G-WU-NC                   NT    2:32.51  
  2 Springer, Anna K          19 G-WU-NC                   NT    2:33.47  
  3 Meadows, Larissa J        19 ASB-KY                          2:34.40  
  4 Palacio, Michelle A       20 G-WU-NC                   NT    2:36.42  
  5 Grayson, Kristina M       18 G-WU-NC                   NT    2:36.51  
  6 Roka, Lyndsey E           20 G-WU-NC                   NT    2:42.31  
  7 Hill, April N             20 ASB-KY                          2:43.47  
  8 Fisher, Hillary C         18 ASB-KY                    NT    2:45.47  
  9 Duncan, Emily                Malone-OH                 NT    2:50.73  
 10 Parsons, Amber E          18 ASB-KY                          2:52.52  
 11 Lawless, Kara E           21 ASB-KY                          2:59.44  
 
Event 22  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brutus, Casey L           21 G-WU-NC                   NT    2:13.28  
  2 Caudill, Steven J         21 G-WU-NC                   NT    2:16.02  
  3 Ellwanger, Drew T         21 G-WU-NC                   NT    2:21.23  
  4 Nuss, Tyler J             19 G-WU-NC                   NT    2:21.41  
  5 Leonard, Phil A           19 G-WU-NC                   NT    2:24.76  
  6 Wingert, Andrew D         19 ASB-KY                          2:24.78  
  7 Simpson, Saxon M          21 G-WU-NC                   NT    2:24.87  
  8 Losekamp, Alex M          22 ASB-KY                          2:30.60  
  9 Flener, Ian F             21 ASB-KY                          2:37.67  
 10 Sjoberg, Erik                Malone-OH                 NT    3:00.89  
 
Event 23  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shelley, Sam M            18 G-WU-NC                   NT    5:16.47  
  2 Ketterer, Lizzy M         21 G-WU-NC                   NT    5:17.05  
  3 Kempf, Faith A            18 G-WU-NC                   NT    5:22.05  
  4 VanHalsema, Liz C         19 G-WU-NC                   NT    5:22.78  
  5 Zachensky, Kim A          19 G-WU-NC                   NT    5:23.71  
  6 Johns, Elizabeth D        19 ASB-KY                    NT    5:31.08  
  7 Michal, Kristen N         19 G-WU-NC                   NT    5:33.10  
  8 Keyes, Lindsay K          21 ASB-KY                    NT    5:35.18  
  9 Thomas, Cali M            18 ASB-KY                    NT    5:39.59  
 10 Marion, Amy N             21 ASB-KY                          5:41.88  
 11 Worsham, Ellen C          20 ASB-KY                    NT    5:42.99  
 12 Buchanan, Rachel A        19 ASB-KY                          5:46.97  
 13 Perry, Chelsea               Malone-OH                 NT    5:52.64  
 14 Wagner, Michelle             Malone-OH                 NT    6:05.11  
 -- Bellows, Kiah A           20 G-WU-NC                   NT   X5:30.59  
 -- Stokes, Sarah A           21 G-WU-NC                   NT   X5:49.61  
 -- Hermeston, Meredith E     20 G-WU-NC                   NT   X6:02.85  
 -- Abegg, Kylie E            19 ASB-KY                         X6:10.32  
 -- Klein, Ruth C             19 ASB-KY                    NT   X6:14.25  
 
Event 24  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowman, Daniel M          18 ASB-KY                    NT    4:47.38  
  2 Wilson, Sam R             18 G-WU-NC                   NT    4:55.11  
  3 Gore, Derek A             20 G-WU-NC                   NT    5:04.04  
  4 Oyer, Malachi W           21 ASB-KY                          5:05.38  
  5 Turner, Mitch R           19 G-WU-NC                   NT    5:07.22  
  6 Runtas, Nathan A          20 ASB-KY                          5:14.97  
  7 Roka, Michael R           21 G-WU-NC                   NT    5:15.94  
  8 Musco, Chris J            20 G-WU-NC                   NT    5:18.81  
  9 Canada, Andrew A          22 ASB-KY                          5:25.20  
 10 Martin, Jesse                Malone-OH                 NT    5:37.85  
 11 Crouse, Jordan S          21 ASB-KY                          5:48.74  
 12 Engel, Philip                Malone-OH                 NT    6:30.33  
 
Event 25  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ritter, Sarah J           18 ASB-KY                    NT    1:00.23  
  2 Charter, Elizabeth A      20 G-WU-NC                   NT    1:00.51  
  3 Albright, Taryn H         17 ASB-KY                    NT    1:00.65  
  4 Steadman, Sarah C         21 G-WU-NC                   NT    1:03.06  
  5 Leonard, Hillary G        21 G-WU-NC                   NT    1:03.52  
  6 Bryant, Tory V            21 G-WU-NC                   NT    1:04.38  
  7 Landry, Rebecca C         17 ASB-KY                    NT    1:05.34  
  8 Pfoff, Lindsey M          21 ASB-KY                    NT    1:15.80  
  9 Perkins, Jacklyn             Malone-OH                 NT    1:16.02  
 
Event 26  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, DJ J              20 G-WU-NC                   NT      52.54  
  2 Anderson, Matthew D       19 G-WU-NC                   NT      54.53  
  3 Hickey, Cole C            19 G-WU-NC                   NT      55.71  
  4 Woods, Sam C              20 G-WU-NC                   NT      55.90  
  5 Burchins, Collin C        20 G-WU-NC                   NT      56.84  
  6 Lipka, Chris S            21 ASB-KY                    NT      57.00  
  7 Leonard, Matthew C        22 G-WU-NC                   NT      58.68  
 -- Payne, Will M             19 G-WU-NC                   NT     X58.83  
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryant, Tory V            21 G-WU-NC                   NT    2:15.49  
  2 Bellows, Kiah A           20 G-WU-NC                   NT    2:15.59  
  3 Caulkins, Ava N           20 G-WU-NC                   NT    2:17.31  
  4 Ray, Ranay C              20 ASB-KY                    NT    2:19.78  
  5 Springer, Anna K          19 G-WU-NC                   NT    2:20.15  
  6 Black, Emily L            18 G-WU-NC                   NT    2:20.20  
  7 Martin, Larissa E         20 ASB-KY                          2:21.45  
  8 Albright, Taryn H         17 ASB-KY                          2:22.89  
  9 Palacio, Michelle A       20 G-WU-NC                   NT    2:23.56  
 10 Perry, Chelsea               Malone-OH                 NT    2:30.02  
 11 Duncan, Emily                Malone-OH                 NT    2:32.23  
 12 Fisher, Hillary C         18 ASB-KY                    NT    2:32.87  
 13 Peterson, Mary L          21 ASB-KY                          2:33.17  
 14 Farkas, Kimberly             Malone-OH                 NT    2:44.41  
 -- Stokes, Sarah A           21 G-WU-NC                   NT   X2:27.29  
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denmark, Jordan D         19 G-WU-NC                   NT    1:59.75  
  2 Ehrenheim, Trevor L       20 ASB-KY                          2:03.92  
  3 Woods, Sam C              20 G-WU-NC                   NT    2:05.75  
  4 Lipka, Chris S            21 ASB-KY                    NT    2:07.96  
  5 Brutus, Casey L           21 G-WU-NC                   NT    2:11.04  
  6 Wingert, Andrew D         19 ASB-KY                          2:13.75  
  7 Keeler, Brian P           18 ASB-KY                    NT    2:16.89